wieczór kawalerski - Soldier Fun

Zamiast zabrać przyszłego pana młodego do baru czy klubu, na piwo, wódkę, tańce, lepiej zorganizować mu niezapomnianą i nietuzinkową imprezę, gdzie głównym punktem programu będzie Laser Tag. Pewnie nie każdy wie, czym jest Laser Tag. Jest to gra podobna do paintball, z wykorzystaniem fal podczerwieni zamiast kulek z farbą. Czy jest to lepsze rozwiązanie? Z pewnością tak, gdyż stanowi bezpieczniejszą zabawę, bez urazów, siniaków.

Laser Tag przypomina grę komputerową, jednak jest to zabawa dużo lepsza. Dlaczego? Gdyż odbywa się wśród znajomych i oczywiście na żywo, z wykorzystaniem broni, która jest bardzo dokładnie odwzorowana na replice prawdziwego karabinu.

Soldier-Fun zajmuje się organizowaniem Laser Tag w miastach województwa zachodniopomorskiego. Laserowy Painball, organizowany przez Soldier-Fun, może odbywać się zgodnie ze scenariuszem (dostępne są 4 scenariusze). Jeśli posiadasz teren dobry do zorganizowania laserowego paintballa, Soldier-Fun przyjedzie do Ciebie z potrzebnym sprzętem.

Chcesz zorganizować pamiętny wieczór kawalerski w Kołobrzegu, zgłoś się do Soldier-Fun i zamów Laser Tag.


Soldier-Fun
- -
78-100 Kołobrzeg
tel. +48 606669998