Podział majątku Wrocław

Podział majątku ma miejsce wówczas gdy dwoje partnerów dostaje rozwód. Wspólność majątkowa ustaje i należy podzielić się posiadanymi wcześniej rzeczami. Problem pojawia się wówczas, gdy małżonków łączy kredyt mieszkaniowy. Z pomocą przychodzi prawnik, który dostarcza małżonkom odpowiedniej wiedzy na ten temat i proponuje rozmaite rozwiązania. Kancelaria Prawna Modus prowadząca działalność we Wrocławiu oferuje swoim klientom usługi świadczone przez wykwalifikowanych prawników, którzy odpowiedzą na Państwa pytania i dobiorą odpowiednie rozwiązania. Jeśli wraz z żoną czy mężem zastanawiacie się czyj dom będzie po rozwodzie lub jak podzielić spłatę rat kredytu, warto wziąć pod uwagę ofertę Kancelarii Prawnej Modus. Niewątpliwie jest to proces skomplikowany i pełen obaw zarówno ze strony męża, żony jak i prawnika, który towarzyszy małżonkom w trakcie uzyskiwania odpowiedzi na te i inne trudne pytania. Podział majątku wiąże się również z otrzymaniem udziału oraz nakładu. Wszelkie informacje na ten temat jak i inne z zakresu prawa gospodarczego czy pracy zawarte są na stronie internetowej kancelarii.

Modus Kancelaria Prawna
Parkowa 25b/2